prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

Activstar ActivNano sprej 50 ml s rozprašovačom

Širokospektrálne využitie.
Silné antibakteriálne a protivírusové účinky.
Pomoc pri hojení popálenín, odrenín, škrabancov, modrín.
ActivNano sprej 50 ml s rozprašovačom
Koloidné striebro je považované za prírodné antibiotikum. Na patogény účinkuje tak, že u nich inhibuje bunkové dýchanie. Má výrazné antibakteriálne účinky. Viac ako 650 druhov patogénnych baktérií bolo v testoch zničených po krátkodobom pôsobení malého množstva koloidného striebra. Obrovskou výhodou je aj to, že nedochádza k vzniku rezistentných kmeňov baktérií na koloidné striebro.
Koloidné striebro ukľudňuje podráždenú pokožku. Stimuluje hojenie pokožky a iných mäkkých tkanív. Zlepšuje prejav psoriázy a rôznych exémov, pôsobí antifungálne proti pliesňam na pokožke.
Pomáha pri infekcii očí a uší. Zápaly sliznice očí – očných viečok alebo obloženia očných viečok, sú spôsobené bakteriálnou alebo vírusovou infekciou. Koloidné striebro môže pôsobiť proti dráždeniu oči a potláčať vírusy a baktérie, ktoré infekciu spôsobili. Keď sa na postihnuté oko nanesie malé množstvo koloidného striebra, to ich (vírusy alebo baktérie) vtiahne do krvného obehu, kde sa s nimi vysporiadajú biele krvinky. Pri zápaloch ucha alebo stredného ucha koloidné striebro pôsobí proti baktériám a iným agensom, proti ktorým bežné antibiotiká nezaberajú
Okrem toho má koloidné striebro výrazné protizápalové účinky, pôsobí na ustúpenie opuchov, urýchľuje hojenie a zvyšuje mieru regenerácie a obnovy buniek. Pôsobí aj proti zápalom prínosových dutín (sinusitídy) a je účinným prostriedkom aj proti zlatému stafylokoku (staphylococus aureus). Zmierňuje niektoré alergie, astmu, a je vhodné aj pri prechladnutí alebo chrípke. Pri bronchititíde a pneumónii je vhodná hlavne aplikácia pomocou rozprašovača. Nedochádza k vzniku rezistencie na koloidné striebro.
Koloidné striebro má schopnosť kontrolovať a potláčať prejavy superbaktérií, ktoré sú odolné voči antibiotikám.
Antivirotikum - Koloidné striebro bolo skúmané aj pre svoje antivírusové účinky a pri potláčaní prejavov ochorení ako HIV / AIDS, herpes, alebo vírusové bradavice. Koloidné striebro pôsobí tak, že môže znížiť aktivitu vírusu.

Použitie – zdravé čistenie a upratovanie. Nastriekame activnano spray na handričku a môžeme čistiť ekologicky a zdravo.

Vlastníte difuzér – nakvapkáme do difuzéra 5 – 15 kvapiek activnano spreju, podľa veľkosti priestoru.

Porezali ste sa – nastriekame na ranu niekoľkokrát za deň, rýchlejšie sa zahojí. Je to širokospektrálny pomocník.
7