prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

GAERNE 2174-071 SG 12 BLACK

Gaerne SG12 sú špičkové pretekárske topánky s kĺbom pre motokros a enduro z ponuky Gaerne Navrhnuté s ohľadom na požiadavky špičkových jazdcov na komfort , bezpečnosť a životnosť . SG12 poskytujúce maximálnu ochranu pred prípadnými zraneniami vďaka patentovanému systému dvojosového kĺbového uloženia a prepracovanému oplastovaniu na dôležitých miestach . Gélová vnútorná výplň poskytuje pohodlie aj pre celodenné jazdenie a skvele sa prispôsobuje tvaru nohy . Vďaka použitiu špičkových materiálov a precíznemu spracovaniu sú Gaerne SG12 jedny z najlepších topánok na trhu . Gaerne SG 12 sú topánky so skvelou životnosťou a tým Vám ušetrí Vaše prostriedky . Proti modelu 2013 došlo k miernemu zníženiu a zoštíhlenie špičky pre ľahšie radenie , úprave vnútornej časti povrchu topánky pre lepší grip a drobnej úprave plastových dielov pre zníženie hmotnosti . Plný sortiment náhradných dielov bežne k dispozícii . Made in Italy Máte obavu , že objednáte zlú veľkosť ? Ak Vám topánky nebudú sedieť radi Vám dodáme inú veľkosť !
2174-071 SG 12 BLACK
Akcia
Iba na objednávku
Gaerne je taliansky výrobca motocyklových topánok založený už v roku 1962. Zatiaľ čo ostatní výrobcovia expandovali s výrobou do zahraničia, firma Gaerne sa rozhodla rozšíriť miestnu produkciu, práve aby vyzdvihla pýchu a inováciu pôvodného talianskeho kvalitného spracovania. Ak ide o kvalitu, značka Gaerne je tou správnou voľbou, spojením tých najkvalitnejších koží, najsilnejších a najodolnejších materiálov spolu s kvalitnou podrážkou. Boty Gaerne používa tiež Marco Melandri.

DOSTUPNÉ VEĽKOSTI:

414243444546474849

Veľkosti, ktoré sú zatmavené a prečiarknuté nie sú skladom, ale je možné ich objednať. Po preverení u dodávateľa budete informovaný o termíne dodania tovaru.

Topánky Gaerne SG-12 sú odolné a pohodlné terénne motocyklové topánky s novým revolučným systémom Dual Stage Pivot System tj. Systém dvojkĺbového uloženia, ktorý poskytuje pohodlie aj pre celodenné akcie. Zaisťuje dostatočnú tuhosť a zároveň vám umožní prirodzený pohyb nohy. 4 pracky z ľahkej zliatiny sú ľahko ovládateľné a nastaviteľné.
Na vnútornej strane topánky je nový kaučuk, ktorý vďaka žiaruvzdornej úprave ochráni nohu pred spálením od výfuku a dovolí lepšie zovretie motorky.
Predný holenný chránič pripevnený tromi skrutkami je vyrobený z termoplastu - je dobre tvarovaný pre maximálne pohodlie, ak máte väčšiu nohu alebo je nutná ortéza.
Manžeta je vyrobená z nového švajčiarskeho priedušného materiálu Acronos, ktorý je extrémne pružný a dokáže zabrániť vniku nečistôt a piesku.
Vnútro topánky je vyrobené z podšívky z pamäťovej penovej hmoty známej pre čo najpohodlnejší pocit pri jazde.
Pätný chránič bol navrhnutý tak, aby absorboval a zmenšoval zadné nárazy.
Predná prstová časť má nový dizajn a vyznačuje sa štíhlejším tvarom topánky v oblasti prstov pre lepší cit pre radiacu páku a pre ovládanie motorky. Celá oblasť je obalená plastovým materiálom, ktorý je ľahší a poskytuje väčší komfort a cit pri jazde.
Podrážka je zhotovená z anti-šokovej dvojzložkovej gumovej gumy a tlmí otrasy.
Stielka vo vnútri topánky bola špeciálne formovaná pre správny tvar nohy. V zadnej časti výstelky, bol použitý materiál tlmiaci nárazy. Predná časť bola konštruovaná pre lepšiu ventiláciu nohy.
Veľkosť EU od 41 - 48
Veľkosť US od 7 - 13
5
na otázku