prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

GAERNE 2177-071 SG.12 ENDURO BLACK S ENDUROVOU PODRÁŽKOU

Gaerne - GAERNE SG12 BLACK ENDURO Gaerne SG12 sú špičkové pretekárske topánky s kĺbom pre motokros a enduro z ponuky Gaerne 2019 Navrhnuté s ohľadom na požiadavky špičkových jazdcov na komfort , bezpečnosť a životnosť . SG12 poskytujúce maximálnu ochranu pred prípadnými
2177-071 SG.12 ENDURO BLACK S ENDUROVOU PODRÁŽKOU
Akcia
Gaerne je taliansky výrobca motocyklových topánok založený už v roku 1962. Zatiaľ čo ostatní výrobcovia expandovali s výrobou do zahraničia, firma Gaerne sa rozhodla rozšíriť miestnu produkciu, práve aby vyzdvihla pýchu a inováciu pôvodného talianskeho kvalitného spracovania. Ak ide o kvalitu, značka Gaerne je tou správnou voľbou, spojením tých najkvalitnejších koží, najsilnejších a najodolnejších materiálov spolu s kvalitnou podrážkou. Boty Gaerne používa tiež Marco Melandri.

DOSTUPNÉ VEĽKOSTI:

414243444546474849

Veľkosti, ktoré sú zatmavené a prečiarknuté nie sú skladom, ale je možné ich objednať. Po preverení u dodávateľa budete informovaný o termíne dodania tovaru.

Topánky Gaerne SG-12 sú odolné a pohodlné terénne motocyklové topánky s novým revolučným systémom Dual Stage Pivot System tj. Systém dvojkĺbového uloženia, ktorý poskytuje pohodlie aj pre celodenné akcie. Zaisťuje dostatočnú tuhosť a zároveň vám umožní prirodzený pohyb nohy. 4 pracky z ľahkej zliatiny sú ľahko ovládateľné a nastaviteľné.
Na vnútornej strane topánky je nový kaučuk, ktorý vďaka žiaruvzdornej úprave ochráni nohu pred spálením od výfuku a dovolí lepšie zovretie motorky.
Predný holenný chránič pripevnený tromi skrutkami je vyrobený z termoplastu - je dobre tvarovaný pre maximálne pohodlie, ak máte väčšiu nohu alebo je nutná ortéza.
Manžeta je vyrobená z nového švajčiarskeho priedušného materiálu Acronos, ktorý je extrémne pružný a dokáže zabrániť vniku nečistôt a piesku.
Vnútro topánky je vyrobené z podšívky z pamäťovej penovej hmoty známej pre čo najpohodlnejší pocit pri jazde.
Pätný chránič bol navrhnutý tak, aby absorboval a zmenšoval zadné nárazy.
Predná prstová časť má nový dizajn a vyznačuje sa štíhlejším tvarom topánky v oblasti prstov pre lepší cit pre radiacu páku a pre ovládanie motorky. Celá oblasť je obalená plastovým materiálom, ktorý je ľahší a poskytuje väčší komfort a cit pri jazde.
Podrážka je zhotovená z anti-šokovej dvojzložkovej gumovej gumy a tlmí otrasy.
Stielka vo vnútri topánky bola špeciálne formovaná pre správny tvar nohy. V zadnej časti výstelky, bol použitý materiál tlmiaci nárazy. Predná časť bola konštruovaná pre lepšiu ventiláciu nohy.
Veľkosť EU od 41 - 48
Veľkosť US od 7 - 13
5
okamžite