prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

GAERNE 2196-001 FASTBACK ENDURANCE BLACK

Gaerne Fastback Endurance sú najpredávanejšie motokrosové topánky v ponuke Gaerne vďaka skvelému pomeru cena / ochrana / komfort. Navrhnuté pre výkonnostný šport, najdrsnejší nasadenie a maximálnu ochranu. Fastback sú obľúbené vďaka kĺbové konštrukcii a plastovým chráničom na dôležitých miestach. Špeciálna kĺbová konštrukcia umožňuje zvýšenú podporu v členku a zároveň ponúka maximálne pohodlie. Podrážky so zvýšenou odolnosťou dopĺňa okované špička. Gaerne Fastback sú skvelé topánky pre motokros a enduro. Zvlášť odporúčame na športové štvorkolky !! Topánky Gaerne Fastback Vás poteší spracovaním, pohodlím a skvelou životnosťou. Plný sortiment náhradných dielov bežne k dispozícii. Made In Italy Pokiaľ Vám topánky nebudú sedieť radi Vám dodáme inú veľkosť !
2196-001 FASTBACK ENDURANCE BLACK
Akcia
Gaerne je taliansky výrobca motocyklových topánok založený už v roku 1962. Zatiaľ čo ostatní výrobcovia expandovali s výrobou do zahraničia, firma Gaerne sa rozhodla rozšíriť miestnu produkciu, práve aby vyzdvihla pýchu a inováciu pôvodného talianskeho kvalitného spracovania. Ak ide o kvalitu, značka Gaerne je tou správnou voľbou, spojením tých najkvalitnejších koží, najsilnejších a najodolnejších materiálov spolu s kvalitnou podrážkou. Boty Gaerne používa tiež Marco Melandri.

DOSTUPNÉ VEĽKOSTI:

3940414243444546474849

Veľkosti, ktoré sú zatmavené a prečiarknuté nie sú skladom, ale je možné ich objednať. Po preverení u dodávateľa budete informovaný o termíne dodania tovaru.

450
okamžite