prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

GAERNE 2192-005 GX1 GOODYEAR RED

Gaerne GX-1 Obsahuje odľahčený dizaj s elegantnou novou sponou z ľahkých zliatin system v bočnej časti. Dokonalá integrácia outtersole s lisovanej ocele, chráni nohy pred zranením. Štrukturálna podpora besteht dvoch oka urobila snímku vnútri určených vreckách, predné a zadné Vyhnúť sa overextension zároveň poskytuje flex dopredu a dozadu, to je proti krúteniu. Na hornej strane razený semiš pre zvýšenú priľnavosť a tepelnú odolnosť. Systém uzatvárania pozostávajúci zo 4 výmenných spôn z ľahkých zliatin pre jednoduché, rýchle a presné uzatváranie. Odstránením prvé dve pracky na vrchole je možné, aby sa otvor zvätčil pre väčšiu nohu alebo podkolienky. Exkluzívna podrážka z gumy s vysokou priľnavosťou zaručuje trvanlivosť, vynikajúcu priľnavosť a dokonalý pocit pri jazde.
2192-005 GX1 GOODYEAR RED
Akcia
Výpredaj
Gaerne je taliansky výrobca motocyklových topánok založený už v roku 1962. Zatiaľ čo ostatní výrobcovia expandovali s výrobou do zahraničia, firma Gaerne sa rozhodla rozšíriť miestnu produkciu, práve aby vyzdvihla pýchu a inováciu pôvodného talianskeho kvalitného spracovania. Ak ide o kvalitu, značka Gaerne je tou správnou voľbou, spojením tých najkvalitnejších koží, najsilnejších a najodolnejších materiálov spolu s kvalitnou podrážkou. Boty Gaerne používa tiež Marco Melandri.

DOSTUPNÉ VEĽKOSTI:

41

Veľkosti, ktoré sú zatmavené a prečiarknuté nie sú skladom, ale je možné ich objednať. Po preverení u dodávateľa budete informovaný o termíne dodania tovaru.

350
okamžite