prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

GAERNE 2199-009 SGJ fluo yellow

GAERNE DETSKÁ OBUV Kvalitná detská obuv pre požiadavky v tejto oblasti *Spracované z vysoko kvalitnej kože *Chránení prstov (oceľová špička)*Nová SG - J je detskou verziou topánok, ktoré sú skúšané profesionálnym GAERNE tímom *Deti môžu teraz vyzerať a cítiť sa ako svetoví motocross a supercross profesionálny pretekári *Vynikajú novou grafikou na chrániči holene, ktorý je veľmi odolný voči nárazom lietajúcich kameňov *Tieto topánky majú štyri nastaviteľné a vymeniteľné pracky a tepelný kožený štít *Anatomicky tvarované vložky s šok absorbujúci aplikáciou.

SG.J NAVRHNUTÝ A VYVINUTÝ PRE MLADÝCH JAZDCOV PONÚKA VYSOKÚ ÚROVEŇ OCHRANY A POHODLIA. VYROBENÉ V TALIANSKU S EXKLUZÍVNYM MATERIÁLOM VYSOKEJ KVALITY. VONKAJŠIA TERMOPLASTICKÁ VÝSTUHA ŠTÍTU MALLEOLUS A SEMIŠOVÁ KOŽA NA VNÚTORNEJ OBLASTI lýtka.
2199-009 SGJ fluo yellow
Akcia
Gaerne je taliansky výrobca motocyklových topánok založený už v roku 1962. Zatiaľ čo ostatní výrobcovia expandovali s výrobou do zahraničia, firma Gaerne sa rozhodla rozšíriť miestnu produkciu, práve aby vyzdvihla pýchu a inováciu pôvodného talianskeho kvalitného spracovania. Ak ide o kvalitu, značka Gaerne je tou správnou voľbou, spojením tých najkvalitnejších koží, najsilnejších a najodolnejších materiálov spolu s kvalitnou podrážkou. Boty Gaerne používa tiež Marco Melandr

DOSTUPNÉ VEĽKOSTI:

333435363738394041

Veľkosti, ktoré sú zatmavené a prečiarknuté nie sú skladom, ale je možné ich objednať. Po preverení u dodávateľa budete informovaný o termíne dodania tovaru.

2
okamžite