prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

SENA Interkom Sena 10S

SENA 10S je zdokonalenie už osvedčeného interkomu SENA SMH10. Jeho funkcie boli prepracované do absolútnej dokonalosti. Už počas prvého použitia interkumu 10S Vás ohúri skutočná čistota zvuku, jednoduchosť ovládania, zábavné funkcie a predovšetkým kvalita signálu a dosah do 1.6 kilometra.
Po osvedčení univerzálneho komunikačného systému SENA SMH10 sa výrobca rozhodol pre jeho vylepšenie a uvedenie na trh v novej verzii SENA 10S. Interkom Sena je svojou konštrukciou a dosahom signálu primárne určený pre motocyklové športy. Komunikátor SENA 10S dostal výrazne štíhlejšie telo pre zlepšenie manipulácie a vyšší výkon pre dosah signálu až do vzdialenosti 1.6 kilometra. Zvýšená kvalita signálu zabezpečí zvuk bez rušivých šumov, alebo častých výpadkov zvuku aj počas prepojení vášho interkomu s ďalšími štyrmi jazdcami. Samozrejmosťou ostala univerzálnosť a kompatibilita s ostatnými komunikátormi iných značiek, ako aj inými zariadeniami, ktoré disponujú Bluetooth technológiou. Priemer nestačí! Vylepšený interkom SENA 10S prenáša zvuk v HD kvalite. Zvuk interkomov SENA sa vyznačuje maximálnou možnou čistotou, svojou presnosťou a pohodlnosťou bez ohľadu na podmienky, v ktorých interkom 10S používate. Samozrejmosťou bolo použite najmodernejšej redukcie hluku „Noise Control“, ktorá eliminuje všetky nepriaznivé zvukové rušenia pri prichádzajúcich aj odchádzajúcich zvukoch. Aplikácia podporujúca komunikačný modul SENA 10S zabezpečí absolútnu kontrolu nad vaším interkomom iba pomocou bežného mobilného telefónu a pomôže vám ostať v nepretržitom spojení bez najmenších problémov. Vyskúšajte možnosť párovania vášho interkomu SENA 10S s ostatnými produktmi sena a objavte nové možnosti nahrávania a zábavy.
Interkomy SENA môžete jednoducho spárovať aj s videokamerami GoPro, čím vnesiete autenticitu z vašich zážitkov do videa, vďaka čomu zachytíte reálne zvuky okolia, alebo vaše komentáre. SENA 10S dostala zjednodušené pripájanie, v ktorom sú všetky káble vedené do jedinej svorky konektora. Takéto zapojenie minimalizuje počet vodičov, pravdepodobnosť poškodenia a zvyšuje samotnú spoľahlivosť interkomu.
Interkom Sena 10S
Špecifikácie:
Hlavné:
Doba hovoru: 12 hodín
Pohotovostný režim: 10 dní
Pracovná teplota: -10°C – 55°C
Rozmery (mm): 85 x 57 x 27
Hmotnosť: 57g

Bluetooth:
Verzia: 4.1
Dosah: do 1.6 kilometra
Profily: HSP, HFP, A2DP, AVRCP

Audio:
Vstavaný SBC kodek
Redukcia hluku
Nastavenie hlasitosti

FM rádio:
Vstavané FM rádio s možnosťou RDS AF
Frekvencie: 78 – 108 MHz
Možnosť prednastavenie 10 staníc s možnosťou automatického skenovania

Batéria:
Lítium polymérová batéria
Nabíjanie: 3 hodiny

Certifikáty:
CE, FCC, IC
1
3