prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

LS2 FF811 Vector II HPFC Splitter Matt Titanium Red

High-endová integrálna prilba so slnečnou clonou je postavená na najnovšej generácii škrupín z patentovaného materiálu HPFC spoločnosti LS2. Novinkou je vysoko kvalitný celokovový mechanizmus plexi, poistný zámok na plexi a zdvojené vetracie otvory na brade pre výkonnejšie vetranie. Vysoká miera komfortu a veľmi kvalitné spracovanie. Nová homologácia ECE 22.06.
FF811 Vector II HPFC Splitter Matt Titanium Red
PLEXI
Plexi LS2 sú vyrobené z vysoko odolného opticky korektného polykarbonátu najvyššej optickej triedy "A" pre dokonalý výhľad bez skreslenia. Plexi bez rušivých bočníc je vybavené vysoko kvalitným celokovovým aretačným mechanizmom.

- vysúvacia slnečná clona
- rýchlo vymeniteľné plexi
- plexi odolné voči poškriabaniu
- plexi obsahuje UV ochranu proti žiareniu
- odolné proti zahmlievaniu
- príprava na PINLOCK MAX VISION

INTERIÉR
Dokonale spracované interiéry prilieb LS2 sú vyrobené z príjemných priedušných antibakteriálnych materiálov s krytými švami pre maximálne pohodlie. Všetky časti interiérov LS2 sú vynímateľné a dajú sa vyprať.

- vynímateľný a práci
- priedušný
- antibakteriálny
- laserom vyrezávané polstrovanie
- bradový deflektor

BEZPEČNOSŤ
Bezpečnosť je u značky LS2 na prvom mieste. Prilby LS2 sa vyrábajú s dôrazom na bezpečnosť a spĺňajú najprísnejšie kritériá pre najvyššiu možnú ochranu.

- zapínanie oceľovou rýchlosponou
- rýchlo vynímacie lícnice
- spenené podbradové remienky
- Metal Security Plate ( tieto malé trojuholníkové oceľové doštičky sú typickým poznávacím znakom prilieb LS2. Spevňujú uchytenie podbradových remienkov v škrupine pre oveľa vyššiu pevnosť a bezpečnosť )
- viacdelna EPS výstelka

VETRANIE
Zdvojené vetracie otvory na brade s uzatvárateľnými vstupmi, horné vetracie otvory a zadné extraktory, spoločne s vnútornými vzduchovými kanálikmi vo výstelke, vytvárajú vo vnútri helmy účinné prúdenie vzduchu pre príjemné pohodlie za jazdy.

- systém vnútorných kanálikov
- horný vetrací otvor
- dvojpolohové predné vetranie
- predný vetrací otvor
- zadný výstupný otvor
- nosný deflektor

DOSTUPNÉ VEĽKOSTI:

XSSMLXLXXL

Veľkosti, ktoré sú zatmavené a prečiarknuté nie sú skladom, ale je možné ich objednať. Po preverení u dodávateľa budete informovaný o termíne dodania tovaru.

Materiál: HPFC veľmi ľahký a veľmi pevný sklolaminát High Performance Fiberglass Composite , ktorý ma vďaka použitiu proprietárnych živíc vynikajúce mechanické vlastnosti,vysokú pevnosť, zvýšenú odolnosť proti prerazeniu a nízku hmotnosť
Škrupina: 3 veľkosti
Homologácia: ECE22.06
Váha: 1350 ± 50 g
Veľkosti:
XXS: 51-52 cm
XS : 53-54 cm
S : 55-56 cm
M : 57-58 cm
L : 59-60 cm
XL : 61-62 cm
XXL : 63-64 cm
140
3