prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

GAERNE 2451-001 GP1 EVO BLACK

Nová GP1, najnovší produkt z výskumu Gaerne. Vývoj bol nekonečne dlhý a preto vyvinula firma tu najlepšiu závodnú topánku! Úzka spolupráca s Majstrami po celom svete, zaručila technologické inovácie, z dôrazom na detail a pohodlie, taliansky-styling a päťdesiat rokov vášne a skúsenosti charakterizovať všetky Gaerne produkty.Komfort, pohodlie, ochrana, dizajn. Každý detail týchto nových topánok je vhodný a určený pre športovú jazdu Najnovšie technológie v jednom! Najmodernejšie technologicky nabitá športová obuv určená pre super športové jazdenie.
2451-001 GP1 EVO BLACK
Akcia
1. Unikátny plávajúce systém, vyrobený z karbónového kompozitu, nasleduje prirodzený ohyb nohy a zároveň zabraňuje natočenie členku do nebezpečného uhla.GAERNE PLÁVAJÚCE SYSTÉM: UNIKÁTNY GAERNE plávajúca sústava, Vyrobené z uhlíkovej kompozície , umožňuje nohe 100% pohodlie. Noha sa pohybujé prirodzene a zabraňuje Členku krútenie BEZ OBMEDZENIA PRUŽNOSTI 2. Polyuretánový chránič päty pohlcujúca náraz krytý vymeniteľným magnéziovým protector. 3. Vzduchový tlmič nárazu prepája chodidlo s vložkou topánky pre pohodlnú a mäkkú chôdzu. 4. Pracka udržujúce pevnosť topánky v oblasti predkolenia s presným a konfortním nastavením. 5. Magnéziový vymeniteľný slider chrániaci topánku pri extrémnych výkonoch pred obrúsením. 6. Nylonový vymeniteľný chránič holene v prípade poškodenia. 7. Skrytý zips uložený v elastickom páse pre maximálny komfort. 8. Vrchná časť priehlavku vyrobená z priedušného a trvanlivého materiálu Lorica zaisťuje pohodlie a komfort. 9. Vrchný golier je odolný proti teplu a zaisťuje dokonalú ventiláciu. 10. Dva gumové protektory chráni vnútornú stranu topánky pred horúčavou z motora či výfuku. 11. Premenná hustota olejmi vzorné a odolné podrážky pre dokonalú priľnavosť. 12. Vyberateľná anatomicky tvarovaná vložka s ventiláciou a absorbentom nárazov v oblasti päty zaisťuje dokonalé pohodlie. 13. Dokonale prispôsobený chránič na špičke umožňuje presné radenie. 14. Špeciálne vyvinutá antibakteriálna vložka s ventiláciou pre dokonalé pohodlie Vymeniteľné slidery Kód: 2451 - 001 Edícia: BLACK Veľkosti: EÚ 39/48, US 6 / 13

DOSTUPNÉ VEĽKOSTI:

39404142434445464748

Veľkosti, ktoré sú zatmavené a prečiarknuté nie sú skladom, ale je možné ich objednať. Po preverení u dodávateľa budete informovaný o termíne dodania tovaru.

120
okamžite