prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

GAERNE 2439-001 G.STONE GORE-TEX BLACK BLACK

GAERNE STONE GORE-TEX®
Gaerne predstavuje novú sériu Cafè Racer, výrobky s jedinečným a exkluzívnym dizajnom v perfektnom vintage štýle, ktoré dotvárajú štýl vášho motocykla. Vyrobené z robustnej hovädzej hovädzej kože, na boku má zapínanie na zips a suchý zips a na prednej strane šnúrky. Nepremokavá a priedušná topánka má výstuhy v oblasti členku a päty. Pre optimálne pohodlie je koniec hriadeľa potiahnutý mäkkou kožou. Gumená podrážka GAERNE zaručuje maximálnu priľnavosť v akomkoľvek teréne. Membrána GORE-TEX® robí obuv nepremokavou a priedušnou.
2439-001 G.STONE GORE-TEX BLACK BLACK
Akcia
Kvalitná hovädzia hovädzia useň vysokej kvality
Membrána GORE-TEX® je nepremokavá a priedušná
Vintage vzhľad
Ochranná vypchávka na päte a členku
Uzatvárací systém so zipsom a šnúrkami
Čalúnenie z mäkkej kože na hriadeli
Výška hriadeľa asi 20 cm
zosilnená výstroj
Priedušná podšívka
Výmenná anatomicky tvarovaná stielka
Ľahká a odolná gumová podrážka GAERNE
Podrážka je odolná voči olejom a benzínom
Stielka k dispozícii ako príslušenstvo
Vyrobené v Taliansku
Veľkosť: 41-47
Materiálové technológie GORE-TEX®
Klimatická membrána je extrémne tenká vrstva natiahnutého polytetrafluóretylénu (1,4 miliardy pórov na štvorcový centimeter). Póry dávajú materiálu GORE-TEX jeho špeciálne vlastnosti. Vodotesnosť: Výrobky odolávajú vysokému tlaku vody, ku ktorému môže dôjsť v extrémnych poveternostných podmienkach a v náročnom prostredí. Odolný proti vetru: Táto funkcia poskytuje pohodlný pocit, pretože odev nedovolí vetru a tak chráni vašu mikroklímu. Priedušný: Materiál neumožňuje úniku žiadnych molekúl vodných pár von, čím pomáha znižovať prehrievanie a hromadenie vlhkosti vo vnútri odevu

DOSTUPNÉ VEĽKOSTI:

41424344454647

Veľkosti, ktoré sú zatmavené a prečiarknuté nie sú skladom, ale je možné ich objednať. Po preverení u dodávateľa budete informovaný o termíne dodania tovaru.

120
okamžite