prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

VOGE 300 R

Obratná mestská mačka. Dopravné zápchy nechávam za chrbtom

Trojstovka, ktorá je v meste ako doma

Som ľahká a svižná motorka. Hravo si poradím všade tam, kde je to s väčšou mašinou otrava. Napríklad v mestskej premávke. Keď ťa stopne semafor alebo ma chceš odstaviť za obrubník, nemusíš mať proporcie zápasníka MMA. Nehrám sa na superšport a na Dakar spolu tiež nepôjdeme. Na asfalte si ale budeme rozumieť. Výkonu mám toľko, že za jazdy sa budeš škeriť od ucha k uchu. A aby sa nezabudlo, benzínka tiež nebude tvojím druhým domovom, pretože nie som smädná ako ťava. A to teraz zvlášť poteší. Alebo nie?

Teraz je čas na malú technickú ochutnávku. Za plynulé zastavenie sa môžeš poďakovať prednej dvojkotúčovej brzde. Byť dobre videný aj cez deň, to je fajn. Ale večer naozaj zažiarim v plnej paráde vďaka komplet LEDkovému osvetleniu. Všetky jazdné údaje ti naservírujem na veľký a dobre čitateľný displej. Je vymakaný, takže všetko budeš dobre vidieť aj na ostrom slnku. Zaujímajú ťa moje miery? Tak mrkni pod záložku „Technické údaje“.

Na trojkilo mám parádny dospelácky zvuk, ktorý ťa spolu s mojím dravým dizajnom a cukríkovým spracovaním nadchne už pri prvom zoznámení. Som k dispozícii s dvoma farebnými kabátmi. Ktorý si vyberieš ty?
300 R
Novinka
PREHĽADNÝ DISPLEJ
Všetky jazdné údaje ti zobrazím na displeji s LED podsvietením , ktorý vie meniť farbu. Vďaka tomu uvidíš všetko dôležité aj za ostrého slnečného svetla. Na očiach máš rýchlosť , otáčky , teplotu motora , aktuálny rýchlostný stupeň a stav paliva. Všetko prehľadne a bez zbytočného rozptyľovania. Stačí nasadnúť a ísť.

VIDIEŤ A BYŤ VIDENÝ
Vymakané LED osvetlenie nám nočné cestovanie premení skoro až na dennú jazdu. Budeme nielen dobre vidieť, ale aj ostatní dobre uvidia nás.

SPOĽAHLIVÉ PREDNÉ BRZDY
Dva kotúče s priemerom 300 mm a dva dvojpiestikové brzdiče na prednom kolese ti za všetkých okolností vždy dodajú neskutočnú istotu a stabilitu.

NA TROJKILO PLNÝ ZVUK
Nie , toto nie je trojkilo! Presne toto ti preblysne hlavou, keď ma prvý krát naštartuješ. Čo skoro ti docvakne , že tento zvuk chceš počúvať každý deň.

BEZ PROBLÉMOV DOSIAHNEŠ NOHAMI NA ZEM
Na sedadlo vo výške 780 mm nemusíš byť žiadny dlháň, ani žirafa. Jednoducho zastavíš a v pohode a bez stresu zložíš nohy pevne na zem. Zamatový povrch a spracovanie mojej sedačky nikomu nedovolí prejsť okolo bez toho , aby m aspoň nepohladil.

NEBOJ! NEZOŽERIEM ŤA
Nie som žiadna raketa na závodne okruhy , no odveziem ťa spoľahlivo všade, kam budeš chcieť. So spotrebou 2,9 litra na 100 kilákov tvoju peňaženku pri benzínke rozhodne nezruinujem.
Objem motora : 292 cm3
Typ motora : štvortaktný 1-valec so 4 ventilmi na valec a elektronickým vstrekovaním
Maximálny výkon : 19 kW (26 k)/8 500 ot./min.
Maximálny krútiaci moment : 23,5 Nm / 6500 ot./min.
Kompresný pomer : 1101
Sekundárny pohon : reťazou
Prevodovka : manuálna 6-stupňová
Štartér : elektrický
Chladenie : kvapalinou
Emisná norma : EURO 5
Emisie CO2 : 61 g/km
Systém dávkovania paliva : Bosch EFI
Objem nádrže : 16 l
Spotreba paliva : 2,9 l/100 km
Maximálna rýchlosť : 135 km/h
Odpruženie vpredu : vidlica up-side-down, 35 mm
Odpruženie vzadu : kyvná vidlica + tlmič s pružinou s nastaviteľným predpätím
Pneu vpredu : 110/70-17
Pneu vzadu : 110/70-17
Brzdy vpredu : 2-piestikové strmene + 2 × kotúč s priemerom 300 mm
Brzdy vzadu : 1-piestikový strmeň + 1 × kotúč s priemerom 220 mm
ABS : Ano
Rozmery (D׊×V) : 1 965 × 785 × 1 070 mm
Suchá hmotnosť : 153 kg
Výška sedadla : 780 mm
VOGE 300 R
Farba : ČIERNA
3.790
3.158,33 € bez DPH
VOGE 300 R
Farba: BIELA
3.790
3.158,33 € bez DPH
153
7