prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

Bel Ray H1-R 100% Synthetic Ester 1L

Bel-Ray H1-R Racing 100% Synthetic Ester 2T Engine Oil 1 l
H1R - Nová sila vašich ventilov - je vynikajúci syntetický výrobok na báze esterov, špeciálne navrhnutý pre mix použitie u 2-taktných vysoko-výkonnostných motocyklových motorov, ale aj pre ostatné vysoko-výkonnostnú 2-dobé motory. Ide o výrobok s čistým horením, vysokým účinkom s Bel-Ray jedinečným chemickým zložením proti opotrebeniu. H1R riadi silu nánosov na ventiloch, čím zvyšuje výkon a reakciu ventilov.
H1-R 100% Synthetic Ester 1L
Pre mix v pomere odporúčanom výrobcovia motora, typický pomer je 30:1 a 50:1
Vhodný ako pre motory chladené vzduchom, tak pre motory chladené kvapalinou.
Pre lepší výkon a ochranu pri vysokých otáčkach / rpm, záťaži alebo zábehu.
Použite v prípade potreby vysoko-účinného syntetického premix mazivá
Superior anti-wear - dokonalý proti opotrebeniu - zvyšuje životnosť motora a ložísk. Znižuje opotrebenie valca a piestnych krúžkov
Superior deposit control-dokonalá kontrola nánosov - znižuje lepivosť krúžkov, nánosy na výfukových ventiloch rôzne výšky (ventily výkonu) pre dokonalejšiu funkciu ventilov
Superior combustibility - dokonalé spaľovanie - čisté horenie s nízkou produkciou dymu, znižuje začadenú zapaľovacích sviečok.
Superior film strength - dokonalá priľnavosť tenké vrstvy - chráni pred kontaktom kov-na-kov, ktorý je vystavený silnej záťaži pri nárazoch a tým zaisťuje maximálny výkon a ochranu.
Red color - červená farba - poskytuje vizuálnu kontrolu premixu
Synthetic ester base oils - syntetické oleje na báze esterov - výnimočná schopnosť premazanie. Vysoko polárny základ olejov dovoľuje zostávať na kovoch. Zvyšuje odolnosť proti stieraniu u piestnych krúžkov, a tak minimalizuje opotrebenie odieraním a vnútorným trením.
H1R vysoko polárne, syntetike esterová báza olejov, ktorá lipne na kovoch, odoláva stieranie piestnych krúžkov vo valci, a tak poskytuje dokonalý účinok proti šoupání-dreňou. Rozptylové schopnosti H1R minimalizujú dym, zadymenie zapaľovacích sviečok a hromadeniu nánosov gumy a náterov, ktoré sú typickou príčinou lepivosti krúžkov. Dokonca aj staršie motory môžu získať použitím H1R. Existujúce nánosy gumy a náterov sú eliminované, a tak je chod motora hladšia, výkonnejšie a predlžuje sa jeho životnosť. Tento výrobok prekračuje všetky požiadavky výrobcov.
POKYNY pre namiešanie
Tento výrobok je vytvorený pre namiešanie v rozmedzí pomere 30:1 a 501. Dodržiavajte odporúčania výrobcu motora. 401 sa odporúča pre optimálny účinok pre použitie v závodných podmienkach
okamžite