prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

Shark Skidplate, CF MOTO X550 LONG

Kompletné kryty podvozka Shark Accessories, ochrana spodnej časti štvorkolky, z odolného anodizovaného a ľahkého 4 mm hliníka leteckej kvality, montážne otvory pre ľahkú údržbu, výrezy pre ľahšie čistenie štvorkolky, integrované kryty nášľapov, nízka hmotnosť, jednoduchá montáž
Kompletná ochrana podvozku Shark
Hliníkové kryty podvozka Shark z odolného a ľahkého 4mm hliníka leteckej kvality sú tým najlepším spôsobom, ako ochrániť spodná časť vašej štvorkolky, A-ramená a skriňu motora pred poškodením od kameňov, skál a ostatných prirodzených nepriateľov. Integrované kryty nášľapov. Z mimoriadne odolné hliníkovej zliatiny leteckej kvality. Vrátane montážnych otvorov pre jednoduchú údržbu štvorkolky bez nutnosti demontáže krytu.
Vlastnosti:
Chráni podvozok a ramená štvorkolky pred poškodením od kameňov a skál
Sada obsahuje kryt rámu vrátane krytov nášľapov, predný a zadný kryt, kryty predných a zadných A-ramien
Z pevnej a ľahkej hliníkovej zliatiny leteckej kvality
Hrúbka 4 mm
Integrované kryty nášľapov
Montážne otvory pre jednoduchú údržbu bez nutnosti demontáže krytu
Výrezy umožňujú ľahšie čistenie štvorkolky
Nízka hmotnosť
Jednoduchá montáž
Vrátane montážnej sady a spojovacieho materiálu
Všetky kryty SHARK sú anodizované!
Čo znamená anodizovaný? Anodizácia je druh chemicko-tepelnej povrchovej úpravy výrobku z hliníka. Spočíva vo vytvorení ochrannej vrstvy oxidu hliníka na upravovanom povrchu. Táto vrstva už ďalej neoxiduje a tým pred oxidáciou chráni aj samotný hliník. Anodizáciou sa zároveň zvýši aj mechanická oteruvzdornosť povrchovej vrstvy. Celková životnosť anodizovaného výrobku sa tiež zvyšuje.
Skidplate, CF MOTO X550 LONG
1410
3