prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

POLARIS SPORTSMAN® 570 EPS White

Legendárny výkon Sportsman 570 s elektrickým posilňovačom riadenia, 12V zásuvkou a predným a zadným rozšírením nosiča.

Farebné plasty
LED svetlomety
Elektrický posilňovač riadenia (EPS)
Brzdový systém motora (EBS)
12" oceľové kolesá
SPORTSMAN® 570 EPS White
EŠTE VIAC SME VYLEPŠILI NAJLEPŠIU ŠTVORKOLKU
Môže byť legendárny Sportsman ešte lepší? Áno! Úplne sme prepracovali najpopulárnejšiu štvorkolku na svete, aby bola ešte schopnejšia, výkonnejšia a všestrannejšia. K tomu si pripočítajte povestnú robustnú konštrukciu, atraktívnejší dizajn a príkladné ovládanie. Toto je nový model Sportsman 570.

EŠTE SCHOPNEJŠÍ V TERÉNE
Viac zdvihu vpredu a najlepšie nezávislé zadné zavesenie vo svojej triede. Výsledkom je podvozok, ktorý bez problémov zvláda výmole a nerovnosti. Mimoriadne rýchly systém pohonu všetkých kolies poskytuje maximálnu trakciu v každej situácii, hneď ako ju potrebujete. Najvyššia svetlá výška v tejto triede vám umožní zdolávať aj väčšie prekážky.

EŠTE PRAKTICKEJŠIE
Tichší, odolnejší a používateľsky prívetivejší. Výkonnejší akumulátor s ľahko prístupnou nabíjacou zásuvkou zaručuje spoľahlivé štarty. Utesnené ramená zvyšujú jazdný komfort a výrazne znižujú nároky na údržbu. Veľké 25" pneumatiky so šesťvrstvovou konštrukciou znamenajú, že väčšina defektov je minulosťou.

EŠTE VŠESTRANNEJŠÍ
Do nových integrovaných odkladacích priestorov sa teraz zmestí oveľa viac nepostrádateľných vecí. Sportsman unesie 120 kg na nosičoch, celkovo 232 kg, a vďaka vysokej ťažnej kapacite môže ťahať až 830 kg. Široká ponuka originálneho príslušenstva je ideálne prispôsobená modernému životnému štýlu v teréne.

VÝKONNEJŠIE A LEPŠIE AKO KEDYKOĽVEK PREDTÝM
Nový Sportsman jazdí rovnako dobre, ako vyzerá. Legendárne nezávislé zadné zavesenie teraz vďaka väčšiemu zdvihu ešte lepšie tlmí nárazy. Zvýšili sme aj svetlú výšku, aby bol Sportsman výkonnejší a lepší ako kedykoľvek predtým.

POHON VŠETKÝCH KOLIES NA POŽIADANIE TRUE AWD
Každý výrobca tvrdí, že jeho štvorkolka má pohon všetkých kolies. Ale iba Sportsman dokáže rozpoznať aj najmenšiu stratu trakcie a automaticky okamžite prenesie výkon na kolesá s trakciou.

VYLEPŠENÁ MOTOROVÁ BRZDA
Vďaka vylepšenému variátoru s integrovaným brzdovým systémom motora (EBS) je jazda s modelmi EPS ešte plynulejšia a brzdenie ešte účinnejšie.

NAJVYŠŠIE ZDVIHY VO SVOJEJ TRIEDE
Vďaka 24,1 cm zdvihu nezávisle odpružených zadných kolies sa z nerovností stane zábava. Model Sportsman vám zakaždým dodá istotu: na rozbitých cestách, v lese aj v náročnom teréne.

NA ODOLNOSTI ZÁLEŽÍ
Aj keď ste známi ako jednotka v odvetví, ako napríklad Sportsman, stále to musíte dokazovať znova a znova. Robustnosť a odolnosť ho urobili skvelým a teraz je nový Sportsman 570 ešte silnejší a istejší ako kedykoľvek predtým.

RAMENÁ S UTESNENÝMI RUKÁVMI
Blato, voda, prach nemajú šancu. Nové utesnené uloženie A-ramena eliminuje nežiaduci hluk, poskytuje tichšiu jazdu a znižuje nároky na údržbu.

VÝKONNEJŠIE BATÉRIE
Vďaka novej štartovacej batérii so 78 % vyššou kapacitou môžete spoľahlivo štartovať aj v silných mrazoch.

JEDNODUCHÉ NABÍJANIE
Aj keď nie je v prevádzke, Sportsman 570 vám ponúka pridanú hodnotu. Zásuvka na nabíjanie batérie priamo v prístrojovej doske mimoriadne uľahčuje nabíjanie.

UĽAHČÍ VÁM PRÁCU
Inteligentné riešenia, schopnosť robiť všetko, technológia Ride Command a stovky možností a príslušenstva robia z modelu 570 jednu z najspoľahlivejších a najobľúbenejších štvorkoliek na svete.

44 HP MOTOR PROSTAR
Dostatek výkonu a snadné dávkování. Motor ProStar s elektronickým vstřikováním paliva je v každé situaci perfektně ovladatelný - ať jedete na půl plynu, táhnete těžký přívěs nebo řádíte v divokém terénu.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA PRÍSLUŠENSTVA
Pohodlie so všetkým: Sportsman 570 sa z výroby dodáva s elektrickou prípravou plug and play na montáž pluhu, navijaka alebo vyhrievaných rukovätí. Jednoducho ho zapojte.

ZOSILNENÁ MONTÁŽ NOSIČA
Ťažké nosiče sú teraz ešte odolnejšie vďaka zosilneným rukovätiam, ktoré spoľahlivo odolávajú všetkým nárazom pri jazde v teréne.
Motor: ProStar 570
Typ motoru: Štvortaktný jednovalec DOHC
Objem motora: 567 cm3
Výkon motora: 41 k
Typy jazdných režimov: On-Demand True AWD/2WD
Predná náprava: MacPherson
Zdvih predného odpruženia: 24.1 cm
Zadná náprava: Dvojité ramená A
Zdvih zadného odpruženia: 20.8 cm
Predné / zadní brzdy: hydraulické, kotúčové / hydraulické, kotúčové
ABS: Nie
Predné pneumatiky: 25x8-R12
Zadné pneumatiky: 25x11-R12
Ráfiky: 12" oceľ
Celkové rozmery (DxŠxV): 210,1 x 121,2 x 140,9 cm
Svetlá výška: 29.6 cm
Rázvor kolies: 129.3 cm
Suchá hmotnosť: 343 kg
Pohotovostná hmotnosť: 451 kg
Celková nosnosť vrátane vodiča: 226 kg
Nosnosť predného / zadného nosiča alebo úložisko: 41 kg / 82kg
Ťažná sila: 680 kg
Hmotnosť nebrzdeného prívesu: 270 kg
Počet miest: 2
Objem palivovej nádrže: 17l
Posilňovač riadenia (EPS): Trojrežimo
Systém brzdenia motorom(EBS): Áno
Aktívna kontrola zjazdu (ADC): Nie
Navijak: Nie
Predné svetlá: LED

*parametre sa môžu líšiť v závislosti na homologáciu aj stupni výbavy
343
14