prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

POLARIS Ranger 1000

Získajte väčšiu hodnotu za svoje ťažko zarobené peniaze vďaka schopnostiam, pohodliu a odolnosti modelu RANGER 1000.
Posilňovač riadenia (EPS)Oceľový nárazník s prípravou na montáž pluhu alebo navijaka12" oceľové kolesá26" pneumatiky

NOVÝ RANGER 1000
Najpredávanejšie úžitkové vozidlo s bočným pohonom všetkých čias sme urobili ešte lepším, odolnejším a predovšetkým cenovo dostupnejším. Teraz za svoje peniaze dostanete ešte viac: vynikajúcu trakciu s rýchlym pohonom On-Demand True AWD, obrovskú ťažnú kapacitu, vysoký jazdný komfort, veľké úložné priestory, zvýšenú odolnosť a o 30 % robustnejší pohon predných kolies.
Ranger 1000
VYROBENÉ PRE PRÁCU
Srdcom modelu RANGER 1000 je úplne nový motor OHC, ktorý poskytuje obrovský krútiaci moment už od nízkych otáčok. S najväčšou ťažnou kapacitou vo svojej triede 1134 kg a nosnosťou trupu takmer pol tony je RANGER 1000 skutočným pracovným koňom.

VYNIKAJÚCI KOMFORT
Počas celého dňa v teréne si zaslúžite veľa pohodlia. V modeli RANGER 1000 vás komfort doslova obklopuje: pohodlné čalúnené sedadlá, výškovo nastaviteľný volant, množstvo úložných priestorov a dostatok miesta na pohodlné nastupovanie a vystupovanie. Okrem toho vynikajúci podvozok so zdvihom 25,4 cm absorbuje aj veľké nerovnosti.

VYDRŽÍ VŠETKO
Keď sú kamene, polená, vyjazdené koľaje a blato jedinými cestami, po ktorých jazdíte, potrebujete stroj, ktorý to zvládne. Preto sme skonštruovali mimoriadne odolný rám a pridali sme kryty podvozku po celej dĺžke. Puzdrá a ložiská sme utesnili. Okrem toho sme vylepšili predný pohon, ktorý je o 30 % pevnejší. Takže sa na svoj RANGER môžete vždy spoľahnúť.


PRE NÁROČNÝ TERÉN
Vynikajúce jazdné vlastnosti, ľahká ovládateľnosť a vysoká svetlá výška - boj s výmoľmi, kládami, vyjazdenými koľajami a najhorším terénom zvládne vďaka najvyššiemu zdvihu odpruženia vo svojej triede, vysokej svetlej výške, odolným krytom podvozku a veľkým 26" pneumatikám.

PREDNÁ OCHRANA AKO ŠTANDARD
Nadštandardná výbava je už súčasťou modelu Ranger 1000. Predný ochranný kryt a kryty zavesenia kolies a náprav na ochranu pred kameňmi a konármi sú súčasťou štandardnej výbavy.

VYSOKÁ SVETLÁ VÝŠKA
26-palcové pneumatiky a pôsobivá svetlá výška 30,4 cm vám umožnia ľahko zdolávať extrémny terén.

POHODLNÁ JAZDA
Predné odpruženie s priemerom 25,4 cm a nezávislé zadné odpruženie IRS zabezpečujú celodenný komfort jazdy v náročnom teréne.


DOKONALÝ PRACOVNÝ NÁSTROJ
Priestranný, elegantný interiér, posilňovač riadenia, veľký batožinový priestor, úplne nový prémiový volant - vychutnajte si dlhé pracovné dni s množstvom vylepšení, ktoré zvyšujú zážitok a pohodlie v kabíne.

REŽIM TURF
Režim VersaTrac Turf oceníte pri práci okolo domu a na citlivých povrchoch. Odpojí zadný diferenciál, čím umožní menší polomer otáčania a ochráni váš trávnik.

70 LITROV ÚLOŽNÉHO PRIESTORU
Na veci, ktoré chcete mať po ruke, využite ľahko prístupné odkladacie priestory v celej kabíne s celkovým objemom viac ako 70 litrov. Vďaka novej nabíjacej zásuvke na palubnej doske je nabíjanie batérie pohodlné a jednoduché a váš RANGER bude vždy pripravený do akcie.

SKLÁPACIA NADSTAVBA S HMOTNOSŤOU 454 KG
S nosnosťou takmer pol tony môžete prevážať všetko, čo potrebujete: náradie, materiál, drevo, vybavenie, zásoby. Vďaka plynovým vzperám sa náklad veľmi ľahko nakladá a vykladá.
Motor: ProStar 1000
Typ motoru: Štvortaktný dvojvalec SOHC
Objem motora: 999 cm3
Výkon motora: 58 k
Typy jazdných režimov: Pro-Lock On-Demand AWD/2WD/VersaTrac Turf Mode
Predná náprava: Dvojité ramená A
Zdvih predného odpruženia: 25.4 cm
Zadná náprava: Dvojité ramená A, IRS
Zdvih zadného odpruženia: 25.4 cm
Predné / zadné brzdy: hydraulické, kotúčové / hydraulické, kotúčové
ABS: Nie
Predné pneumatiky: 26x9-R12
Zadné pneumatiky: 26x11-R12
Ráfiky: 12" oceľ
Celkové rozmery (DxŠxV): 305 x 158 x 193 cm
Svetlá výška: 30.5 cm
Rázvor kolies: 206 cm
Suchá hmotnosť: 681.671 kg
Pohotovostná hmotnosť: 799 kg
Celková nosnosť vrátane vodiča: 598 kg
Nosnosť predného / zadného nosiča alebo úložisko: 0 kg / 454kg
Ťažná sila: 1136 kg
Hmotnosť nebrzdeného prívesu: 730 kg
Počet miest: 3
Objem palivovej nádrže: 43 l
Posilňovač riadenia (EPS): Áno
Systém brzdenia motorom(EBS): Nie
Aktívna kontrola zjazdu (ADC): Nie
Navijak: Nie
Predné svetlá: Halogén

*parametre sa môžu líšiť v závislosti na homologáciu aj stupni výbavy
681
7