prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

Loncin XWOLF 200 čierna

Ideálny stroj pre štvorkolkových začiatočníkov i nenáročných pohoďákov
V jednoduchosti je sila. Povedali si šikovné vývojárske hlavy Goesu a Loncinu a stvorili MA. Nie som žiadny pretekár. A ani ním byť nemám. Na pretekanie sú tu moji kolegovia. Som super parťák pre štvorkolkových nováčikov, nenáročných cestovateľov, alebo príležitostných pracantov.

Mládežníkov pobavím, otcovi helfnem s prácou, mamu hodím na nákup a starých rodičov odveziem na ryby, alebo na huby. Som jednoducho viacgeneračná štvorkolková kára. Dostaneš ku mne aj techničák, takže mi môžeš nacvaknúť ŠPZ-ku a vyraziť ofiko na cesty. Alebo za mňa zapriahneš vozík a spolu odvezieme aj stokilový náklad.

Toto všetko zvládnem vďaka úspornému 176- kubíkovému motoru s karbecom. Tucet koní roztáča zadné kolesá pomocou reťaze. Miesto pokynov Hijó!, alebo Prrr! si šoférovanie pohodlne ošéfuješ pomocou automatickej prevodovky s variátorom a troch brzdových kotúčov. Trojka je super číslo, takže mám aj 3 tlmiče, ktoré spoľahlivo filtrujú nerovnosti. A pretože ma vymýšľala hlava pomazaná, o ramená sa mi starajú maznice, ktoré predlžujú životnosť celého podvozku.

Som pekná mašina, ktorá sa nestratí v dave. Mám moderné ostré krivky. Predok aj zadok mi zdobia LEDkové kukadlá a nosiče mi ohákli s plastovými krytmi. Kabátik mám buď čierny, alebo strieborný. Oba v matnom laku, čo je inak výsada vyšších modelov. No, jednoducho som dosť šmrncovná štvorkolka pre pubertálnu dcéru, chlapáckeho hospodára i deda rybára.
Druhá generácia ľahkého „dvojkila“ je tu! Francúzsky Goes sa spojil s novým partnerom, firmou Loncin a prvý spoločný projekt je na svete.

​Jednoduchá štvorkolka s obsahom 176 ccm vybavená karburátorom a náhonom zadných kolies určite nieje žiadny trhač asvaltu ani zdolávač rumunských hôr, ale na to predsa nebola skonštruovaná. To ale neznamená , že sa bojí terénu alebo ťahania vozíka. Vďaka svojej takmer plnohodnotnej veľkosti pracovnej štvkorkolky si ju užijú aj teenageri.

Reťaz sa postará o prenos sily na zadné kolesá. Trojica brzdových kotúčov (dva na prednej náprave a jeden vzadu) zase o brzdenie. Prevodovka je samozrejme automatická, s variátorom a ma tri polohy - dopredu (F), neutrál (N) a spiatočku (R). V základnej výbave tiež nechýba LED predné i zadné svetlá, prehľadný digitálny tachometer, ťažné zariadenie so zásuvkou, ktoré je homologizované na 100kg, predný ťažný čep ale aj predný a zadný oceľový nosič pokrytý plastom.

​Podvozkovo je štvorkolka veľmi príjemná a trojica tlmičov pekne filtruje nerovnosti. Ramena podvozku z maznicami zaručujú dlhšiu životnosť komponentov celého podvozku.

​Samozrejmosťou je tiež homologizácia na prepravu po verejných komunikáciach, preto ku každej štvorkolke dostanete čistopis technického preukazu. K jazdeniu postačí vodičák na auto – skupina B.
XWOLF 200  čierna
TAK PARÁDNU KVALITU V TEJTO KATEGÓRII NA INEJ ŠTVORKOLKE NENÁJDEŠ
Za týmto tvrdením si stojíme. Príď sa presvedčiť do showroomu !

ODOLNÉ OCELOVÉ NOSIČE CHRÁNENÉ PLASTOM
Jednoducho namontuješ držiaky, naložíš prúty na ryby, lopatu alebo detektor a ideš, kam potrebuješ.

JEDNODUCHÝ A PREHĽADNÝ TACHÁČ
Žiadne zbytočnosti. Fakt len to, čo potrebuješ. Ale pekne a prehľadne. Zaradený kvalt, kilometre, rýchlosť, množstvo paliva a hladiny. Nič viac nepotrebuješ.

PRESNÉ A JEDNODUCHÉ RADENIE
Dopredu, dozadu, neutrál. A to aj jedným prstom. Žiadna hrubá sila, či nepresnosť. Jednoducho pohodlný automat.
Objem motora: 176 cm3
Typ motora: štvortaktný jednovalec SOHC
Maximálny výkon: 8,7 kW (11,8 Ps) / 7 500 rpm
Maximálny krútiaci moment: 11,8 Nm / 6 000 rpm
Sekundárny pohon: 2x4, reťazou
Prevodovka: automat / variátor, tri rýchlosti - F / N / R
Štartér: elektrický
Chladenie: vzduchom
Emisná norma: EURO 4
Systém dávkovania paliva: karburátor
Objem nádrže: 9 litrov
Maximálna rýchlosť: 58 km/h
Homologácia: T3b
Ťažné zariadenie: áno (zapisané v TP na 100 kg)
EPS-Elektrický posilňovač riadenia: nie
Elektrický navijak: nie
Odpruženie vpredu: A-ramená, hydraulické tlmiče s nastaviteľnou pružinou
Odpruženie vzadu: kyvná náprava s hydraulickým tlmičom a nastaviteľnou pružinou
Pneu vpredu: 22x7-10
Pneu vzadu: 22x10-10
Brzdy vpredu: 2x hydraulická kotúčová
Brzdy vzadu: 1x hydraulická kotúčová
Rozmery (D׊×V): 1 775 x 1 030 x 1 060 mm
Pohotovostná hmotnosť: 288 kg
Výška sedadla: 820 mm
Svetlá výška: 250 mm

195
okamžite