prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

Segway Snarler AT6 S BLACK/GREEN E5

Robustný, výkonný, schopný v teréne. Žiadna práca pre neho nie je príliš ťažká. Pracovno-úžitkový Snarler je odolný stroj pre náročné úlohy a extrémne podmienky, ktorý si vás získa svojou živosťou, odolnosťou a ľahkým ovládaním.
Snarler AT6 S BLACK/GREEN E5
KRÁSNY AJ PRAKTICKÝ
- Snarler je atraktivný a zároveň aj praktický. Široké blatníky sú dokonale účinné, i bez doplňkových lemov budete na Snarleru patriť k najčistejším jezdcom. Máloktorá štvorkolka vás pred blatom ochráni tak, ako Snarler.

MECHANICKÉ ZVIERA
- Sebavedomý a dynamický dizajn Snarlera je radikálne odlišný od bežných trendov. Snarler je ako mechanické zviera v lese.

VÝKONNÝ MOTOR DOHC
- Kvapalinou chladený štvortaktný jednovalec najnovšej generácie s objemom 570 ccm má výkon 44 koní a 48 Nm krútiaceho momentu. To z neho robí jeden z vôbec najvýkonnejších motorov tejto objemovej triedy. Či budete šplhať po skalách alebo ťahať ťažké stromy, s výkonom si proste nemusíte robiť starosti.

PIEST CHLADENÝ OLEJOM
- Špeciálne trysky rozstrekujú zospodu dva prúdy oleja na dno piestu a tým ho účinne ochladzujú. Výsledkom je vysoká spoľahlivosť a účinnosť motora.

DVA CHLADIČE
- Vďaka dvojitému chladeniu s vodným chladičom a chladičom oleja pracuje motor neustále pri optimálnej teplote, aj v extrémnych podmienkach.

NEKOMPROMISNÝ PODVOZOK
- Nezávislé zavesenie predných aj zadných kolies, veľké nájazdové uhly a nadpriemerne svetlá výška s vysokými zdvihy pruženia zaisťuje vynikajúcu priechodnosť v ťažkom teréne aj pri extrémnom nasadení.

MIMORIADNE PEVNÝ RÁM
- Rám z chróm-molybdénovej ocele je oveľa pevnejší ako bežná oceľ. Tuhý a odolný rám zaručuje vynikajúcu stabilitu a dokonale presný pocit z jazdy.

NEKOMPROMISNÝ V TERÉNE
- Pohon 2WD / 4WD, dva diferenciály * s elektrickými uzávierkami a špičkové pneumatiky s vynikajúcou trakciou - so Snarlerom vás žiadna prekážka nezastaví.
* podľa špecifikácie

VŠESTRANNE PRAKTICKÝ
- Elektrický navijak vás spoľahlivo dostane z akejkoľvek situácie. Na masívne nosiče môžete naložiť až 120 kg, alebo pripevniť praktické držiaky príslušenstva.

ÚLOŽNÉ PRIESTORY
- Na výletoch i pri každodennej práci je na nezaplatenie dostatok úložných priestorov. Príručný box pred sedadlom pojme všetky veci, ktoré chcete mať pri ruke, veľká zadná schránka je navyše uzamykateľná.

NÁDRŽ NA 23L
- Nádrž na 23 litrov. U šesťstovky! S takou zásobou môžete preskúmať ďaleko viac ciest, zažiť ďaleko viac zážitkov, pracovať bez neustálych starostí o tankovanie.
Motor
typ: štvortaktný jednovalec DOHC
objem: 570 ccm
výkon: 44 k
Točivý moment: 48 Nm
Palivový systém: elektronické vstrekovanie paliva (EFI)
chladenie: kvapalinou a olejom + olejom chladený piest
Hnacie systém
pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka: automatická, P / R / N / L / H
Motorová brzda: áno
Predný diferenciál: elektricky uzamykateľný
Zadný diferenciál: elektricky uzamykateľný (podľa špecifikácií)
Podvozok
rám: extrémne pevný trubkový rám z chróm-molybdénovej ocele
zavesenie: nezávislé, dvojité A-ramená
pruženie: hydraulické tlmiče, nastaviteľné predpätie pružín
zdvih: 180 mm vpredu / 210 mm vzadu
brzdy: hydraulické kotúčové
Kolesá: 12 "oceľové disky
pneu: predné 25 x 8 - 12 / zadné 25 x 10 - 12
Rozmery a hmotnosti
Celková dĺžka: 2 200 mm
Celková šírka: 1 280 mm
Celková výška: 1 320 mm
Svetlá výška: 270 mm
rázvor: 1 300 mm
Výška sedla: 930 mm
Hmotnosť bez náplní: 360 kg
Predný nosič: nosnosť 40 kg, kompozitný, s protišmykovým povrchom
Zadný nosič: nosnosť 80 kg, kompozitný, s protišmykovým povrchom
Palivová nádrž: 23 litrov
VÝBAVA
- elektrický navijak, ťažné zariadenie, kompozitné nosiče vpredu aj vzadu, digitálny multifunkčný displej, predný ochranný rám, zadný ochranný rám, bočné ochranné rámy, 12 "oceľové disky, pruženie s progresívne vinutými pružinami, ochranné kryty rukovätí.
- homologizácia: E5
- Vodičské oprávnenie: skupina B1, B (osobný automobil)
360
7

Podobné produkty: