prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

Linhai 650L Promax EPS 4x4

Viac sily, viac výkonu Linhai 650L s posilňovačom riadenia a novo vyvinutým motorom Linhai LH191MS. Moderný dizajn Promax s LED Matrix svetlometmi a robustný oceľový predný nárazník. Úžitkový Linhai 650 ProMax je pripravený zvládnuť všetky práce na farme, na chalupe, na poli alebo v lese. Prístrojová doska TFT je vybavená automatickým nastavením jasu, ktoré dokáže automaticky upraviť jas obrazovky displeja podľa intenzity vonkajšieho svetla. Pri každodennom používaní, na výlete aj v ťažkom teréne oceníte skvele obratný podvozok s nezávisle zavesenými kolesami a elektrické prepínanie pohonu 2x4/4x4 s uzamykateľným diferenciálom.
650L Promax EPS 4x4
Novinka
Silnejší motor
Jednovalcový vstrekovaný motor má dostatok sily pre ťažkú ​​prácu aj svižné zrýchlenie. Moderné vstrekovanie paliva Delphi prináša nízku spotrebu a nízke emisie. Prenos výkonu zaisťuje spoľahlivá automatická prevodovka od popredného kanadského výrobcu CVTech.

Pohon 4x4
Spoľahlivý, elektricky voliteľný pohon 4x4 zaisťuje výbornú trakciu na každom povrchu. Stlačením tlačidla na riadidlách sa sila motora prenáša na všetky kolesá, kedykoľvek potrebujete zvýšiť silu záberu. A v najťažšom teréne, kde už ani pohon 4x4 nestačí, máte k dispozícii ešte aj elektrickú uzávierku predného diferenciálu. Pre ťažkú ​​prácu, v prudkých stúpaniach a pre ťahanie ťažkých nákladov je k dispozícii aj účinný redukovaný prevod do sily.

Uzávierka diferenciálu
Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka diferenciálu vám umožní s istotou vyjsť z blata, dostane vás ťažkého terénu, umožní vám zdolať ťažké miesta. Stačí len zastaviť a stlačiť tlačidlo na riadidlách.

Vynikajúci podvozok
Výborná priechodnosť terénom a vysoká stabilita v zákrutách. Vynikajúci široký podvozok a tuhý rám s nízkym ťažiskom zaisťuje presné riadenie a jednoduchú ovládateľnosť. Nezávislé zavesenie s veľkými zdvihmi pruženia vás nadchne zakaždým, keď zase opätovne zvíťazíte nad terénom, kam ste si predtým ani netrúfli. K vysokej obratnosti prispieva aj veľmi malý polomer otáčania.

LED Matrix svetlomety
Moderné technológie a prepracovaný design. LED Matrixové svetlomety priťahujú pozornosť, podčiarkujú hi-tech imidž stroja a dávajú mu dospelý vzhľad. Spoločne s LED svetlami pre denné svietenie sú tieto svetlá prepracované aj po funkčnej stránke, napríklad aj z hľadiska ochrany

TFT displej
Farebný TFT displej s automatickým prepínaním denného a nočného režimu prehľadne zobrazuje rýchlosť jazdy, digitálny otáčkomer, stav paliva, zaradený pohon 2WD/4WD, zaradený prevod, teplotu chladiacej kvapaliny a denné počítadlo kilometrov.

Plná výbava
Linhai 650L Promax ponúka už v základe plnú výbavu. Tá zahŕňa okrem LED osvetlenia napríklad atraktívne liate ALU kolesá so značkovými pneumatikami, TFT displej, elektrický navijak s vysokou ťažnou silou 3000lbs a diaľkovým ovládaním alebo ťažné zariadenie. Nechýba robustný oceľový predný a zadný nárazník, robustné nosiče vpredu aj vzadu, kryty páčok a rúk alebo praktická akustická signalizácia blikačov.
Typ: štvortaktný jednovalec SOHC so vstrekovaním paliva DELPHI
Objem: 585.3 cm3
Vŕtanie x zdvih: Ø 91 x 90 mm
Zapaľovanie: CDI
Chladenie: kvapalinou + elektrický ventilátor
Pohon: 2x4/4x4, elektricky voliteľný
Prevodovka: automatická - CVT variátor so spiatočkou, L/H/N/R/P
Zavesenie predné: nezávislé dvojité A-ramená
Zavesenie zadné: vlečná
Pérovanie predné: hydraulické tlmiče, vinuté pružiny
Pérovanie zadné: hydraulické tlmiče, vinuté pružiny
Brzdy predné: 2x hydraulická kotúčová
Brzdy zadné: 2x hydraulická kotúčová
Pneumatiky predné: AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadné: AT25 x 10 - 12
Celková dĺžka: 2395 mm
Celková šírka: 1305 mm
Celková výška: 1330 mm
Výška sedadla: 940 mm
Svetlá výška: 270 mm
Rázvor: 1470 mm
Prevádzková hmotnosť: 395 kg
Nádrž: 20 l
Homologizácia pre cestnú premávku: áno, T3b (vodičské oprávnenie skupiny B - automobil)


Displej:
TFT multifunkčný displej s funkciami: rýchlomer, otáčkomer, počítadlo najazdenej vzdialenosti, počítadlo najazdených motohodín, digitálny palivomer, palubné hodiny, ukazovateľ teploty chladiacej kvapaliny
Kontrolky: pohon 2WD/4WD/LOCK, neutrál, spiatočka, ukazovatele smeru, diaľkové svetlá


Výbava:
Přiřaditelný pohon 4x4 s elektrickou uzávěrkou diferenciálu, elektrický naviják 3000lbs s dálkovým ovládáním, tažné zařízení, designová ALU kola se značkovými pneumatikami, masivní přední a zadní ochranný rám, robustní přední a zadní nosič, robustní ocelový přední nárazník, kryty páček a rukou, LED-Matrix světlomety, akustická signalizace blikačů

395
7