prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

LINHAI UTV E-5S Electric BIELA

Tichý a čistý prevádzka, nulové emisie a dlhý dojazd. To sú kľúčové výhody, ktoré dávajú elektrickému UTV Linhai E-5S široké možnosti použitia - od údržby golfových ihrísk, parkov a mestskej zelene cez prácu v zoologických a botanických záhradách až po neobmedzený vjazd do skladov, továrenských hál, priemyselných areálov a uzavretých priestorov, alebo tiché výjazdy za lovom - Linhai E-5S zvládne všetko, nech pracuje akokoľvek tvrdo. A pritom žiadny hluk, žiadne výfukové plyny, žiadne plašenie zveri a výrazne lacnejšie prevádzku ako UTV so spaľovacím motorom. Linhai E-5S vás veľmi príjemne prekvapí nízkymi prevádzkovými nákladmi: nepotrebuje benzín, naftu ani plyn, žiadne výmeny motorových olejov a filtrov, a pritom je rovnako pracovitý ako každé iné UTV. Ľahko ovládateľný podvozok zaisťuje bezpečnú a stabilnú jazdu, veľkú sklopnú korbu možno ľahko premeniť na priestrannej plato. A potom je tu výbava: už v základnej cene ponúka Linhai E-5S plné čelný plexi, plastovú strechu, masívny predný ochranný rám, ochranné bočné dvere, hlavové opierky alebo atraktívne liate hliníkové kolesá.
UTV E-5S Electric BIELA
Tichý elektrický moto
Batérie Varta Professional
Odolný podvozok
Sklopná multifunkčné korba
Všetky ovládanie po ruke
Účinné hydraulické brzdy
Bohatá výbava už v základe
Elektrický motor je prakticky bezhlučná a neprodukuje žiadne výfukové plyny. Preto ho môžete používať nielen na farmách, chatách a záhradách, ale aj v halách a uzavretých priestoroch. Elektromotory majú oproti spaľovacím motorom aj ďalšie výhody: spaľovací motor vyžaduje na dosiahnutie výkonu a krútiaceho momentu vysoké otáčky, ale s elektromotorom máte maximálny krútiaci moment k dispozícii už od nulových otáčok, čo oceníte napríklad pri rozjazde do prudkého kopca. Elektromotor pracuje s až 95% účinnosťou, má nižšie prevádzkové náklady a nie je citlivý na zmeny teplôt, takže sa nemusíte obávať, že v zime nenaštartujete.
UTV Linhai E-5S poháňajú jedny z najkvalitnejších a najrobustnejších batérií na trhu - vysokovýkonné trakčné batérie Varta Professional Deep Cycle AGM. Tieto špičkové batérie majú vďaka najmodernejším technológiám obrovskú rezervu energie a extrémne dlhú výdrž. Najväčšou prednosťou týchto trakčných batérií je však ich vynikajúce cyklická odolnosť. Trakčné batérie sú konštruované tak, že im nevadí dlhodobé opakované hlboké vybíjanie, na rozdiel od bežných štartovacích autobatérií, ktoré vysoké cyklické zaťažovanie s opakovaným nabíjaním a vybíjaním silne namáha. Batéria Varta Professional Deep Cycle AGM sú úplne bezúdržbové a odolné proti vytečeniu.
Na priestrannú oceľovú sklopnou korbu naložíte všetko, čo potrebujete odviezť. Vďaka praktickému vyklápěcímu zadnému čelu a pohodlnému sklápanie pomocou plynových vzpier je zloženie nákladu hračkou. Pre prevážanie rozmerných nákladov možno bočnice ľahko sňať a premeniť tak korbu na priestrannej nákladnej plato.
Prístroje a osvetlenie
Displej: digitálny multifunkčný displej s funkciami: rýchlomer, počítadlo prejdenej vzdialenosti, počítadlo najazdených motohodín, palubné hodiny
Kontrolky: ukazovatele smeru, diaľkové svetlá
Osvetlenie: LED predné svetlomety, LED koncové / brzdové svetlá
výbava
Liate hliníkové kolesá, variabilné vyklápacie oceľová korba s plynokvapalinovými vzperami, pevná plastová strecha odolná UV žiareniu, celoplošné predné plexisklo, masívny predný ochranný rám, ochranné bočné dvere, madlá pre spolujazdca, hlavové opierky, spätné zrkadlá
Legislatíva a schválenie
Homologácia pre cestnú prevádzku: áno (vodičské oprávnenie skupiny B - automobil)
Registračná značka (ŠPZ) v cene (pri preberaní stroja obdržíte čistopis technického preukazu)
Pohon
Typ: trojfázový indukčný elektrický motor s medenými rotormi
Napätie: 60V
Výkon: 9,7 kW / 1950-2100 ot./min
Akumulátory: 5x bezúdržbová batéria Varta Professional Deep Cycle AGM 12V / 150Ah
Dojazd a čas dobíjania
Dojazd podľa použitia: 40-60 km
Doba nabíjania: 8-9 hod
* Údaje o dojazde sú založené na jazde priemernou rýchlosťou 30 km / h bez nákladu.
hnacie systém
Pohon: 2x4 - zadná
Rýchlosti: dopredná, neutrál, elektronická spiatočka / 2 jazdné režimy - POWER a ECONOMY
Koncový prevod: priamy pohon zadných polosí
podvozok
Zavesenie predné: nezávislé, McPherson
Zavesenie zadné: nezávislé, dvojité A-ramená IRS
Pérovanie prednej: hydraulické kvapalinové tlmiče
Pérovanie zadnej: hydraulické kvapalinové tlmiče, pružiny s nastaviteľným predpätím
Brzdy predné: 2x hydraulická kotúčová s vŕtanými kotúčmi
Brzdy zadné: 2x hydraulická kotúčová s vŕtanými kotúčmi
Pneumatiky predné: AT 24 x 8 - 12
Pneumatiky zadné: AT 24 x 8 - 12
Rozmery a hmotnosti
Celková dĺžka: 2700 mm
Celková šírka: 1420 mm
Celková výška: 1870 mm
Výška sedadiel: 850 mm
Rázvor: 1805 mm
Rozmery korby: 1100x930x235 mm
Prevádzková hmotnosť: 442 kg
na otázku