prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

Access Motor TOMAHAWK 400 BLACK EDITION

Rýchly a spoľahlivý TOMAHAWK 400 hravo zvládne akýkoľvek terén, ostrú športovú jazdu aj príjemné víkendové prechádzky voľnou krajinou. Stabilitu a obratnosť podvozku, rovnako ako výkonnosť spoľahlivého štvortaktného kvapalinou chladeného jednovalce SOHC ocenia nielen začínajúci, ale aj skúsení jazdci. Športové pneumatiky v kombinácii s nízkym ťažiskom a širokým rozchodom dávajú tejto štvorkolke optimálnu trakciu v každých podmienkach. Vďaka svojej spoľahlivosti, robustnosti, ovládateľnosti a nenáročnosti na servis je tento model skvelou voľbou pre záujemcov o športovú štvorkolku za veľmi priaznivú cenu.
TOMAHAWK 400 BLACK EDITION
Iba na objednávku
Motor
Pohon
Podvozok
Brzdový systém
Pneumatiky a disky
Dynamický štvortaktný kvapalinou chladený dvoj-ventilový jednovalec s objemom 359,3 ccm hravo zvláda ostrú športovú jazdu aj po hodové víkendové prechádzky v akomkoľvek teréne. Robustná konštrukcia zaručuje vysokú spoľahlivosť a dlhú životnosť všetkých komponentov. Spoľahlivé elektrické štartovanie
Automatická dvoj-rýchlostná prevodovka CVT známeho japonského výrobcu F.C.C. zaisťuje dokonale plynulú jazdu vo všetkých režimoch a v každom teréne bez nutnosti radenia, takže sa môžete 100% sústrediť iba na riadenie. Ďalšou veľkou výhodou tejto prevodovky je vysoký výstupný moment pri veľmi nízkych otáčkach. Prenos výkonu na zadnú nápravu zabezpečuje reťazový prevod
Za svoje mimoriadne jazdné vlastnosti vďačí Access Tomahawk kvalitnému pruženia a pevnému rámu z oceľových rúrok s nízko položeným ťažiskom. Predné kolesá sú nezávisle zavesené v širokých dvojitých A-ramenách, zadná náprava je Odpérované centrálna pružiacu a tlmiacou jednotkou s prepákovaním. Výsledkom je športovo široký ľahko ovládateľný podvozok s veľkou stabilitou v zákrutách, ľahkým a presným riadením a tolerantným jazdným správaním.
Výkonné hydraulické brzdy sú dimenzované na razantné brzdenie pri ostrej jazde. Trojkotúčový brzdový systém s veľkými kotúčmi pre vysokú brzdnú silu v akomkoľvek teréne a akomkoľvek zaťažení. Jednoduché ovládanie centrálnym nožným pedálom alebo řídítkovou páčkou pôsobiace samostatne na predné kolesá.
Vynikajúci ľahké pneumatiky Kenda sú vyhlásené pre svoj univerzálny grip umožňujúci agresívnu jazdu v akomkoľvek teréne. Smerová vzorka zaisťuje dokonalý záber pri vysokej rýchlosti. Široké rozmiestnenie zmenšujúcich sa klátov umožňuje presné riadenie. Pneumatiky sú obuté na kvalitných hliníkových diskoch so spevnenými okrajmi a dlhou životnosťou.
Ostatní vlastnosti
Tachometer / otáčkomer: digitálny / digitálne
Legislatíva a osvedčenie
Homologizácia: áno / pre 1 osobu
Registračná značka (ŠPZ): v cene stroja
výbava
hliníkové nášľapy, hliníkové disky, originálne ACCESS polepy od firmy 3M s dlhou životnosťou
Motor
Typ motora: štvortaktný jednovalec, SOHC, 4 ventily
Objem: 359,3 ccm
Kompresný pomer: 11,0
Chladenie: kvapalinové, elektrický ventilátor
Zapaľovanie: C.D.I.
Štartér: elektrický
Karburátor: Mikuni BSR33
Mazanie: olejová vaňa, obeh zabezpečuje pumpa
hnacie systém
Pohon: zadnej nápravy
Prevodovka: športové variátor F.C.C. so spiatočkou (H / L / N / R)
Koncový prevod: reťazou
podvozok
Zavesenie prednej: nezávislá dvojité A-ramená
Zavesenie zadné: spojené (kyvná vidlica)
Pérovanie prednej: hydraulické tlmiče, nastaviteľné predpätie pružín
Pérovanie zadnej: hydraulický tlmič, nastaviteľné predpätie pružiny
Brzdy predné: 2x 165 mm hydraulické disky
Brzdy zadné: 1x 220 mm hydraulický disk
Pneu predné: AT 21x7-10
Pneu zadné: AT 20x11-9
Rozmery a hmotnosti
Celková dĺžka: 1825 mm
Celková šírka: 1230 mm
Celková výška: 1140 mm
Výška sedadla: 870 mm
Svetlá výška: 265 mm
Rázvor: 1270 mm
Hmotnosť bez náplní: 217 kg
Palivová nádrž: 14,8 litrov