prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

Access Motor Detská DRR 100 REVERSE ČIERNA,BIELA

Jedna z najpremyslenejších detských štvorkoliek pre mladých pilotov a budúcich šampiónov. Je širší a stabilnejší než ostatné detské štvorkolky, a s hravým a jednoduchým ovládaním, nízko položeným ťažiskom, automatickou prevodovkou a elektrickým štartovaním je doslova továrňou na zábavu pre všetky aktívne deti. Silnou stránkou je tiež motor s vysokou rezervou výkonu. Ten možno pre začiatok obmedziť, ale akonáhle mladý pilot získa skúsenosti, DRR 100 má veľa potenciálu pre jeho ďalší rozvoj, a ani po čase ho neprestane baviť tak ako päťdesiatka. Ďalšou výhodou je spiatočka, ktorá vášmu dieťaťu umožní dostať sa ľahko zo ťažkej situácie.
Detská DRR 100 REVERSE ČIERNA,BIELA
Spiatočka
Spiatočka umožňuje lepšiu manipuláciu v ťažkých miestach. Vďaka spiatočke dieťa samo rýchlo vyrieši každú hrozivú situáciu, bez toho aby ste ako rodičia museli zakaždým štvorkolku ručne vracať do pôvodného smeru. Stačí jednoducho zvoliť rýchlosť vpred alebo vzad, a ide sa ďalej.
Motor
Malí piloti si okamžite zamilujú živý dvojtaktný motor s dostatkom výkonu pre celodenné vyčíňania. Automatické mazanie samočinne upravuje optimálny dávkovací pomer oleja, takže odpadajú starosti s prípravou mixu. Jednoduchý a spoľahlivý vzduchom chladený motor má nízke nároky na údržbu a dostatok výkonu. Ten možno pre začiatok obmedziť, ale po otvorení dieťa s prekvapením objavia pravý potenciál tejto štvorkolky.
Podvozok
Väčšina detských štvorkoliek je dobrá len na učenie základov, ale tým ich možnosti končia a ako sa vaše dieťa zrýchľuje, stávajú sa nebezpečnými. Access DRR 100 však má v zásobe stále nové a nové prednosti, vďaka ktorým sa vaše dieťa učí a zdokonaľuje neustále. Široká a extrémne stabilná konštrukcia podvozku umožňuje bezpečné prechádzanie zákrut, kvalitné pérovanie nevyrazí dieťaťu riadidlá z rúk a vykúzli mu úsmevy na tvári.
Pohon
Automatická prevodovka umožňuje dieťaťu plne sa sústrediť na jazdu, bez toho, aby muselo rozptyľovať svoju pozornosť radením. Ďalšou výhodou tejto automatickej prevodovky je, že záťah motora pri akcelerácii je úplne plynulý a bez akéhokoľvek prerušenia hnacej sily pri preraďovaní. Zadné kolesá sú poháňané reťazou, ktorý je v miestach, kde by s ním dieťa mohlo prísť do kontaktu, bezpečne zakrytý.
Predné a zadné odpruženie
Kvalitné pružiacu a tlmiacou jednotky, vzadu s progresívnou pružinou, sú päťpolohové nastaviteľné v závislosti od terénu a náročnosti trate, rýchlosti jazdy a výkonnosti dieťaťa. Mimoriadne dlhé zdvihy perovania a optimálne zladené tlmiče vyžehlí všetky terénne nerovnosti, jazda je maximálne príjemná a bezpečná. Plne nezávislé zavesenie predných kolies v dvojitých lichobežníkových ramenách umožňuje dokonalú trakciu a tým výbornú ovládateľnosť v zákrutách.
Brzdový systém
Brzdový systém vzadu s kotúčovou a vpredu s bubnovými brzdami je dostatočne dimenzovaný a ľahko ovládateľný pomocou ručných páčok na riadidlách. Nožný nášľapy tak zostávajú voľné a bez prekážok, čím sa minimalizuje možnosť skĺznutiu detskej nohy pre bezpečný pohyb pri jazde.
Závodné sedlo
Nekompromisný prístup sa premieta aj v konštrukcii sedla. To svojím tvarom umožňuje jednoduché prenášanie váhy a poskytuje vynikajúcu oporu pri jazde. Zároveň je dostatočne pohodlné, takže na ňom dieťa s úsmevom môže stráviť aj celý deň. Mysleli sme aj na protišmykový poťah pre bezpečnú jazdu v daždi a blate.
Osvetlenie
Keď sa zábava pretiahne až do západu slnka, s DRR 100 bude vaše dieťa stále dobre vidieť na cestu. S účinným predným reflektorom a skvele viditeľným zadným svetlom bezpečne nájdete cestu domov aj za šera.
Bezpečnosť
U štvorkolky DRR 100 kladený zásadný dôraz na bezpečnosť jazdy. Vďaka mnohým bezpečnostným prvkom tak štvorkolka sama napomáha udržať vaše dieťa za jazdy v bezpečí. Medzi najdôležitejšie bezpečnostné prvky patrí zakrytý reťaz, možnosť obmedzenia maximálnej rýchlosti, jednoduché a prehľadné ovládanie, bezpečné brzdy s jednoduchým ovládaním páčkami, zaguľatené hrany všetkých plastov bez ostrých okrajov, dobré osvetlenie vpredu aj vzadu, celoplošné protišmykové nášľapy bez rušivého brzdového pedála, nízka poloha
Motor
Typ motora: dvojdobý jednovalec
Objem: 89,2 ccm
Vŕtanie / zdvih: Ø52 x 42
Kompresný pomer: 9.1
Chladenie: vzduchové
Zapaľovanie: C.D.I.
Štartér: elektrický, záložné nožný
Karburátor: Sun World PWK 21
hnacie systém
Pohon: zadnej nápravy
Prevodovka: CVT Variátor (so spiatočkou)
Koncový prevod: reťazou
podvozok
Zavesenie prednej: nezávislá A-ramená
Zavesenie zadné: spojené (kyvná vidlica)
Pérovanie prednej: hydraulické tlmiče
Pérovanie zadnej: hydraulický tlmič
Brzdy predné: 2x bubnová
Brzdy zadné: 1x 220 mm hydraulický disk
Pneu predné: AT 19 x 7 - 8
Pneu zadné: AT 18 x 9.5 - 8
Rozmery a hmotnosti
Celková dĺžka: 1470 mm
Celková šírka: 900 mm
Celková výška: 970 mm
Výška sedadla: 700 mm
Svetlá výška: 170 mm
Rázvor: 1010 mm
Hmotnosť bez náplní: 122 kg
Palivová nádrž: 5 litrov
Access Motor Detská DRR 100 REVERSE ČIERNA,BIELA
farba : ČIERNA
2.499
2.082,50 € bez DPH
Access Motor Detská DRR 100 REVERSE ČIERNA,BIELA
farba : BIELA
2.499
2.082,50 € bez DPH
7